Chirurgia

Chirurgiczne usuwanie zębów

W naszej klinice Biniek Clinic w Łodzi przeprowadzamy różnorodne zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej, w tym nawet najbardziej skomplikowane ekstrakcje zębów.

Będąc w rękach naszych wprawnych lekarzy, nie trzeba się niczego obawiać. Dzięki ogromnej wiedzy, wieloletniej praktyce w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz wykorzystywaniu najnowocześniejszego na rynku sprzętu nasi pacjenci mogą czuć się komfortowo i w pełni bezpieczni.

Ponadto w naszej klinice do każdego przypadku podchodzimy w indywidualny i kompleksowy sposób. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonale i rzetelne podejście na każdym etapie – począwszy od przeprowadzenia badań, w tym wykonania tomografii i zdjęć, poprzez leczenie, a także ewentualną rekonwalescencję po zabiegu.

Ekstrakcja zębów bez bólu i chirurgiczne usuwanie ósemek

W naszym gabinecie przeprowadzamy ekstrakcje zębów bez bólu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego znieczulenia zmniejszamy dyskomfort naszych pacjentów do minimum. Chirurgicznie usuwamy chore zęby niekwalifikujące się do leczenia, zęby złamane, pęknięte, odłamane, a także przeprowadzamy ekstrakcję ósemek problematycznych.

Umów wizytę

Zarezerwuj wizytę





Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X